oferta

Każdy szczegół ma znaczenie w organizacji weselnego przyjęcia – jednym z bardzo ważnych elementów jest wybór tortu, który przede wszystkim powinien być pyszny (!), ale też musi zrobić odpowiednie wrażenie. To ważna chwila, kiedy tort pojawia się w centrum uwagi – wtedy liczy się też jego „uroda”. Mnie zauroczyły torty, które są małymi dziełami sztuki – ręcznie malowane.

torty-3

Zamawiając tego typu tort możemy go całkowicie spersonalizować:

  • ustalić jego odcienie zgodnie z kolorystyką przewodnią wesela,
  • postawić na motywy kwiatowe zgodnie z wystrojem stołów czy bukietu weselnego,
  • a także wpisać go w tematykę przyjęcia weselnego.

Kiedy do takiego tortu dodamy jeszcze elementy żywych kwiatów to… żal będzie kroić 😉
Mogę podpowiedzieć, że na Warmii i Mazurach takie małe arcydzieła można zamówić np. w Cukierni Szabelski (www.mszabelski.pl) – dodam, że oprócz pięknego ręcznego zdobienia w cenie jest bardzo dobry smak.

torty

Zdjęcia: Pinterest

Polub Nas

O autorce

Gabriela-profilowe

Gabi Hatłas-Czujko
Konsultantka ślubna

Zawsze lubiłam pisać i odnajdywać niezwykłe miejsca. Jeśli dodać do tego wrodzony perfekcjonizm i umiejętność idealnej organizacji czasu, to nie mogło być inaczej - musiałam zająć się blogiem ślubnym i wedding planerstwem. Obecnie zajmują mnie całkowicie najnowsze trendy ślubne - te modowe i te zwyczajowo-weselne. Bo ślub i wesele to wydarzenia, które zasługują na dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Z radością pomagam Parom Młodym odnaleźć się w gąszczu pomysłów i w gorączce przygotowań. Organizuję śluby głównie na Warmii i Mazurach, ale wrodzona pasja do przemieszczania się sprawia, że mogę zaoferować swoją pomoc także w innych miejscach w Polsce. Zapraszam do kontaktu.

telefon-pink-min  696 453 903

face