oferta

Przesądów na temat tego co robić, lub czego nie robić przed ślubem jest całkiem sporo. A że perły przynoszą pecha (tak, tak… ale pamiętajcie, że tylko te prawdziwe ;), że coś pożyczonego, coś niebieskiego i coś starego warto ze sobą mieć w tym dniu (dlaczego nie), no i że Pan Młody nie powinien zobaczyć swej wybranki w sukni ślubnej wcześniej niż tuż przed ślubem.

Kiedy przyszły Pan Młody to Wasz najważniejszy doradca także w kwestiach modowych, pojawia się pytanie, czy powinien brać udział w wyborze sukni ślubnej…
Pokusa jest ogromna, bo w końcu to jego opinia jest najważniejsza!
No ale co z tradycją? Czy zobaczenie przyszłej Żony przed ślubem w białej sukni nie przyniesie pecha?
Ważne, żeby słuchać własnej intuicji i wybierać w kanonie tego co się powinno, a czego się nie powinno tylko to, co jest na prawdę ważne.
Ja polecam do rozważenia w tym dylemacie jedynie taką kwestię: czy JEGO mina w TYM dniu nie będzie bezcenna, kiedy zobaczy swoją wybrankę w pełnej stylizacji ślubnej po raz pierwszy …

Polub Nas

O autorce

Gabriela-profilowe

Gabi Hatłas-Czujko
Konsultantka ślubna

Zawsze lubiłam pisać i odnajdywać niezwykłe miejsca. Jeśli dodać do tego wrodzony perfekcjonizm i umiejętność idealnej organizacji czasu, to nie mogło być inaczej - musiałam zająć się blogiem ślubnym i wedding planerstwem. Obecnie zajmują mnie całkowicie najnowsze trendy ślubne - te modowe i te zwyczajowo-weselne. Bo ślub i wesele to wydarzenia, które zasługują na dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Z radością pomagam Parom Młodym odnaleźć się w gąszczu pomysłów i w gorączce przygotowań. Organizuję śluby głównie na Warmii i Mazurach, ale wrodzona pasja do przemieszczania się sprawia, że mogę zaoferować swoją pomoc także w innych miejscach w Polsce. Zapraszam do kontaktu.

telefon-pink-min  696 453 903

face